تشک خوشخواب قیمت عالی

تشک خوشخواب از این جهت برند شده است که، اگر شما هم بعد از چند ساعت خوابیدن بر روی تخت خواب دچار کمر درد یا گردن درد شدید، بهتر است که به فکر خرید یک تشک جدید باشید. اگر خوابتان کیفیت بالایی ندارد، یکی از دلایل آن تشک شما است. بنابراین با خرید یک تشک استاندارد می‌توانید خوابی با کیفیت داشته باشید.

تشک‌های غیر استاندارد نه تنها بی خوابی را برای شما به وجود می‌آورد بلکه به مرور زمان دچار کمر درد و گردن درد خواهید شد. حتی برخی از افراد به دلیل خوابیدن بر روی تشک غیر استاندارد، دچار سردرد می‌شوند.

یکی از انواع تشک‌ها که به شما کمک می‌کند تا خوابی راحت داشته باشید، تشک خوشخواب است. این محصول به شما کمک می‌کند تا خوابی راحت را تجربه کرده و حتی اگر کمر درد یا گردن داشته باشید، به مرور زمان این مشکل برطرف خواهد شد.

تشک خوشخواب یک نوع تشک است که طراحی شده است تا به کاربران کمک کند بهترین حالت خواب را تجربه کنند. این تشک‌ها معمولا از موادی مانند مموری فوم یا لاتکس ساخته شده‌اند که امکان پشتیبانی از نقاط فشاری از جمله کمر، گردن، و شانه‌ها را فراهم می‌کنند.

به طور کلی، تشک خوشخواب یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال بهبود کیفیت خواب و راحتی بیشتر در طول شب هستند. برای خرید تشک به فروشگاه مهر آسا مراجعه کنید.

تشک خوشخواب مهر آسا

تشک خوشخواب چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های تشک خوشخواب معمولا شامل موارد زیر می‌شود:

 • پشتیبانی بدن: یکی از ویژگی‌های اصلی تشک خوشخواب، قابلیت پشتیبانی مناسب از بدن است. این تشک‌ به طور ایده‌آل به شکل بدن شما پیشنهاد می‌دهند و به نقاط فشاری از جمله کمر، گردن، و شانه‌ها پشتیبانی می‌کنند.
 • کاهش فشار نقاط فشاری: تشک‌های خوشخواب معمولاً طراحی شده‌اند تا فشار از نقاط حساسی مانند کمر و شانه‌ها کاهش یابد. این ویژگی باعث افزایش راحتی و کمک به جلوگیری از درد و ناراحتی در نقاط فشاری می‌شود.
 • انطباق با شکل بدن: تشک‌های خوشخواب اغلب از موادی مانند فوم حافظه استفاده می‌کنند که به شکل بدن شما انطباق می‌یابد و به شما احساس راحتی می‌دهد.
 • تهویه مناسب: تشک خشخواب ساختاری دارد که باعث می‌شود بدن تهویه مناسبی داشته باشد. این امر با جلوگیری کردن از جذب حرارت بدن انجام می‌شود.
 • ماندگاری و دوام بالا: تشک‌های خوشخواب اغلب از مواد با کیفیت و با دوام ساخته می‌شوند که می‌توانند ماندگاری بالا و طول عمر طولانی را فراهم کنند.
 • جذابیت ظاهری: بعضی از تشک‌های خوشخواب طراحی زیبا و جذابی دارند که به دکوراسیون اتاق خواب شما جلوه‌ای مدرن و زیبا می‌بخشد.

با توجه به این ویژگی‌ها، تشک خوشخواب معمولا یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال بهبود کیفیت خواب و راحتی بیشتر در طول شب هستند. برای خرید تشک خوشخواب به فروشگاه مهر آسا در تماس باشسد.

تشک خوشخواب چه ویژگی‌هایی دارد؟

انواع تشک خوشخواب مهر آسا 

تشک‌های خوشخواب به طور گسترده‌ای در بازار موجود هستند و انواع مختلفی دارند که به نیازها و ترجیحات افراد متفاوت پاسخ می‌دهند. برخی از انواع تشک خوشخواب به شرح زیر است:

 • تشک‌های مموری فوم ( :(Memory Foam این نوع تشک‌ها از فومی به نام فوم حافظه تهیه می‌شوند که به وزن و دمای بدن واکنش نشان می‌دهد و به بدن انطباق می‌یابد. آن‌ها فشار را از نقاط فشاری مانند کمر و شانه‌ها کاهش می‌دهند و راحتی خواب را افزایش می‌دهند.
 • تشک‌های لاتکس: این تشک‌ها از لاتکس طبیعی یا لاتکس ساخته شده اصطلاحا “اصلی” ساخته می‌شوند که انعطاف پذیری بالا و پشتیبانی خوبی ارائه می‌دهند. آن‌ها معمولاً دوام بالا و مقاومت به بیماری‌های حشره‌ای دارند.
 • تشک‌های هیبریدی: این تشک‌ها ترکیبی از فوم حافظه و لاتکس یا فوم حافظه و فنرهای فلزی هستند. آن‌ها از ویژگی‌های هر دو نوع تشک استفاده می‌کنند و معمولا پشتیبانی بیشتر و راحتی بیشتری ارائه می‌دهند.
 • تشک‌های خاص مانند تشک خاکستری: تشک‌های خاکستری از موادی مانند آلوئه ورا یا کربن فعال ساخته شده‌اند که به دفع بوهای ناخوشایند و جذب رطوبت کمک می‌کنند.
 • تشک‌های تنظیم‌پذیر صلابت ( :(Adjustable Firmness Mattresses این تشک‌ها امکان تنظیم سطح صلابت را برای انطباق با ترجیحات فردی ارائه می‌دهند، بعضی از آن‌ها از فناوری‌های هوشمند مانند تنظیمات الکترونیکی برای تنظیم سطح صلابت استفاده می‌کنند.

این فقط چند نمونه از انواع تشک خوشخواب هستند و هر یک دارای ویژگی‌ها و مزایای خود هستند. انتخاب نوع مناسب تشک خوشخواب بستگی به ترجیحات شخصی، نیازهای بدنی و بودجه شما دارد. فروشگاه مهر آسا انواع تشک برای خرید دارد.

انواع تشک خوشخواب

مزایای تشک خوشخواب چیست؟

تشک خوشخواب دارای مزایای زیر است:

 • این نوع تشک راحت است.
 • ماندگاری و طول عمر تشک خوشخواب بسیار بالا است.
 • این تشک دارای دریچه تهویه هوا می‌باشد.
 • این تشک لطیف بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است.

به‌طور کلی، بهترین تشک، طبق نیازها و سلیقه افراد انتخاب و خریداری می‌شود. تشکی که بتواند برای شما خوابی با آرامش و بی نظر به همراه داشته باشد و به مرور زمان دردهای مفصلی را از بین ببرد، بهترین تشک خواهد بود.

با توجه به سلیقه و نیازی که دارید می‌توانید تشک طبی، تشک طبی و فنری و تشک فنری خوشخواب خریداری کنید. شرکت مهرآسا که سابقه درخشانی در تولید کالای خواب دارد، بهترین و با کیفیت‌ترین تشک‌ها را تولید می‌کند. برای خرید تشک خوشخواب به سایت مهرآسا مراجعه کنید.

مزایای تشک خوشخواب چیست؟