تشک رویال قیمت عالی

یکی از پرطرفدارترین انواع تشک‌های موجود در بازار، تشک رویال است. اگر خوابی راحت می‌خواهید می‌توانید با استفاده از این محصول این امر را محقق کنید. استفاده از تشک رویال برای خوابی راحت در میان مردم امری رایج است.

در گذشته به دلیل اینکه تشک‌های راحتی وجود نداشت، اکثر افراد ترجیح می‌دانند که بر روی زمین استراحت کنند. البته در گذشته تخت خواب‌های متنوعی نیز وجود نداشتند. اما امروزه با رایج شدن استفاده از تخت خواب مردم ترجیح می‌دهند که بر روی تخت خواب بخوابند.

اما یک تخت خواب خوب، یک تشک خوب می‌خواهد. بدین منظور می‌توانید با خرید تشک رویال خوابی راحت داشته باشید. اکثر افراد فکر می‌کنند که تشک رویال متعلق به برند خاصی است. اما این تصور اشتباه است.

درواقع، طراحی تشک رویال توسط برندهای مختلفی طراحی و تولید می‌شود. تشک رویال که توسط برند مهر آسا تولید می‌شود، یکی از بهترین برندها است که تشک‌هایش از کیفیت خوبی برخوردار است.

تشک رویال

چرا استفاده از تشک رویال اهمیت دارد؟

از آنجا که تشک خوشخواب رویال جنس ساخت و طراحی بی نظیری دارد، بهترین گزینه برای افرادی است که می‌خواهند خوابی راحت داشته باشد. کسانی‌که از درد کمر رنج می‌برند، با استفاده از تشک رویال می‌توانند دردهای خود را تسکین دهند و از قابلیت‌های تشک رویال بهره‌مند شوند.

به علاوه، زمانی‌که تشک رویال خریداری می‌کنید، خیالتان راحت که تشکی با کیفیت و کارایی بالا خریداری کرده‌اید.

انواع تشک رویال

در ابتدا اشاره کردیم که تشک رویال تسوط برندهای مختلفی تولید می‌شود. بنابراین طرح‌های مختلفی نیز برای این نوع تشک وجود دارد. تشک رویال با ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد، انواع مختلفی نیز دارد. مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر است:

  • تشک طبی رویال
  • تشک فنری رویال
  • تشک طبی و فنری رویال
  • تشک‌های سوپر طبی رویال
  • تشک ابری رویال

در ادامه هر یک از موارد بالا را توضیح می‌دهیم.

انواع تشک رویال

تشک طبی رویال

تشک طبی رویال یکی از پرکاربردترین انواع تشک رویال است. این تشک طراحی قابل توجهی دارد. به‌طوری‌که در طراحی آن از اسفنج و یونولیت استفاده می‌کنند. در ساخت تشک طبی از فنر استفاده نشده است. به همین دلیل باعث می‌شود که جنس این نوع تشک سفت و محکم شود.

نکته‌ای که نباید فراموش کنید که عمر این تشک‌ها کوتاه بوده و قیمت آن بالا می‌یاشد. تشک طبی برای افرادی که از دردهای کمر، مفصلی و غیره رنج می‌برند، استفاده از این تشک بهترین گزینه است.

تشک فنری رویال

یکی دیگر از نمونه‌های تشک خوشخواب رویال، که ساده‌ترین انواع تشک در بازار است، تشک فنری می‌باشد. از آنجا که این نوع تشک قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد، بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال تشک با قیمت مناسب هستند، می‌باشد.

در طراحی تشک فنری رویال، همان‌طور که از نام آن پیداست، فنر به کار رفته است. به همین دلیل خاصیت ارتجاعی دارد. انواع مختلفی از فنر در ساخت تشک فنری رویال استفاده شده است که شامل فنر متصل و فنر منفصل است.

اگر تشکی دارای فنر منفصل باشد، فنرهای آن به صورت جداگانه در داخل پاکت‌های اسپانباند در کنارهم قرار دارند. بنابراین لرزش ناشی از حرکت در تشک‌های دو نفره اتفاق نخواهد افتاد. اگر تشکی دارای فنر متصل باشد، فنرها به صورت بهم پیوسته در داخل یک فریم قرار دارند.

ساختار تشک رویال

تشک طبی و فنری رویال

یکی از پرکاربردترین انواع تشک‌های طبی و فنری رویال، تشک طبی و فنری است. این محصول گزینه مناسب برای تمامی افراد می‌‎‌باشد. زیرا قابلیت‌های تشک طبی و تشک فنری را باهم دارند. از این رو تشک طبی فنری رویال استخوان‌های ناحیه کمر را حمایت خواهد کرد.

بنابراین بجای استفاده از تشک‌های نامناسب که دردهای مفصلی به خصوص در ناحیه کمر و ستون فقرات را بیشتر خواهد کرد، از تشک طبی و فنری رویال استفاده کنید. زیرا این نوع تشک رویال هیچ آسیبی به شما وارد نکرده و مشکلات تشک‌های بی کیفیت را نخواهد داشت.

تشک سوپر طبی رویال

تشک سوپر طبی، یکی دیگر از انواع تشک‌های طبی رویال است. این نوع تشک، یکی از بامرغوب‌ترین و بادوام‌ترین انواع تشک‌ها محسوب می‌شود. در این نوع تشک که طرح‌ها و اندازه‌های گوناگونی طراحی می‌شود.

بنابراین افراد با نیازهای متفاوت می‌توانند از این نوع تشک استفاده کنند و خوابی راحت داشته باشند. به دلیل اینکه تشک سوپر طبی طراحی و ویژگی‌های کلیدی دارد، بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال تشک با کیفیت هستند.

فروشگاه‌های بسیاری انواع مختلف تشک رویال را به فروش می‌رسانند. اما اگر یک تشک رویال با کیفیت می‌خواهید پیشنهاد ما این است که به فروشگاه مهر آسا مراجعه کنید.

تشک طبی رویال که توسط شرکت مهر آسا تولید می‌شود، باکیفیت و مقرون به صرفه بوده و با استفاده از آن می‌توانید خوابی راحت و آروم داشته باشید. اگر نمی‌دانید که کدام نوع تشک رویال برای شما مناسب است، می‌توانید با تماس به شرکت مهر آسا، مشاوره دریافت کنید.

برای خرید انواع تشک رویال به فروشگاه آنلاین مهر آسا مراجعه کنید. همچنین می‌توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و کالای خواب را از نزدیک مشاهده کنید.